
En iets anders
Zwemmen voor iedereen
Revalidatie zwemmen
Ons doelgroepenbad met warm water is op vrijdagmorgen van 11:30 - 12:00 uur beschikbaar voor revalidatiezwemmen. Tijdens deze tijd ben je vrij om te doen wat je wilt. Zo kun je bijvoorbeeld zelfstandig je eigen oefeningen van de fysiotherapeut doen of gewoon lekker in het water dobberen en chillen.
Revalidatie zwemmen
Ons doelgroepenbad met warm water is op vrijdagmorgen van 11:30 – 12:00 uur beschikbaar voor revalidatiezwemmen.
Het water is circa 31 graden. Je bent welkom vanaf 14 jaar. Tijdens deze tijd ben je vrij om te doen wat je wilt. Zo kun je bijvoorbeeld zelfstandig je eigen oefeningen van de fysiotherapeut doen of gewoon lekker in het water dobberen en chillen.
Familiezwemmen
Tijdens het familiezwemmen kun je je kind voor het eerst kennis laten maken met het water. Kinderen vanaf 3 maanden tot en met 3 jaar zonder diploma zijn van harte welkom om in ons bad te komen zwemmen samen met een begeleider.