sport medisch

Zoek je sport- en beweegaanbod in Capelle aan den IJssel en heb je een medisch probleem of - beperking, of heb je bijvoorbeeld medische begeleiding nodig? Kijk dan in het aanbod op deze pagina! Ben je aanbieder op dit gebied? Zorg dan dat jouw aanbod hiertussen staat, zo vindt men jou! Hou je gegevens up to date door ons te mailen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

a
Atletiek
Bodyadvies (Loop- en bootcamptraining) | 06-42122303 | info@bodyadvies.nl | www.bodyadvies.nl
Loopgroep Capelle aan den Ijssel | 06-52301232 | info@josspoma.nl | www.josspoma.nl
b
Beweegprogramma voor Diabetes type 2
Fysiotherapie en Orthopedische Manuele Therapie Mourik | 010-450 84 01 | info@manueletherapiemourik.nl | www.manueletherapiemourik.nl
Bewegen bij artrose en reuma
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
Bewegen na hart-en longrevalidatie
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
Bewegen voor ouderen
Oefentherapie Capelle | 010-4500553 | info@oefentherapiecapelle.nl | www.oefentherapiecapelle.nl
Senioren Sport Capelle | 010-4506620 | info@seniorensportcapelle.nl | www.seniorensportcapelle.nl
Stichting Zorgbeheer De Zellingen | 010-2646535 | fysioannemarie@de-zellingen.nl | www.zellingen.nl
c
Club Autisport & Fun
Club Extra
Sportief Capelle | 010-2588787 | info@sportiefcapelle.nl | www.sportiefcapelle.nl
Conditietraining
Bodyadvies (Loop- en bootcamptraining) | 06-42122303 | info@bodyadvies.nl | www.bodyadvies.nl/
Fightclub Rotterdam | 06-48781510 | fight_club@live.nl | www.fightclub-rotterdam.nl
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
No Limits Gym | 06-51666501 | info@nolimitsgym.nl | www.nolimitsgym.nl
Sportvrienden Capelle | 06-51420249 | sportvriendencapelle@gmail.com | www.sportvriendencapelle.nl
f
Fit Fun For Kids
Stichting Zorgbeheer De Zellingen | 010-4420800 | thuiszorg@zellingen.nl | www.zellingen.nl
Fitheidscan
Fysiotherapie van Etten | 010-4500665 | ettenvan@xs4all.nl | www.fysiotherapie-vanetten.nl
Fitness
Aerobic City | 06-24548818 | info@aerobiccity.com
Anytime fitness | 085-7731760 | www.anytimefitness.nl
Bodyloods | 06-42122303 | info@bodyadvies.nl | www.bodyloods.nl/
Club Fit en Vitaal | 010-2021402 | info@clubfitenvitaal.nl | www.clubfitenvitaal.nl
Concept PT | 06-18277352 | info@conceptpt.nl | www.conceptpt.nl
David Lloyd, Sport en Health Club | 010-2845950 | www.davidlloyd.nl
Fit for Free | 010-2799816 | info@fitforfree.nl | www.fitforfree.nl
Fit20 | 010-3070345 | capelle@fit20.nl | studio.fit20.nl/capelle/
Fitness Studio Carla | 010-4218711 | www.fitnessstudiocarla.nl
Fysio & Fitnesscentrum de Rozenburcht | 010-4420908 | info@fysiosport-capelle.nl | www.fysiosport-capelle.nl
Hart for her | 06-10504028 | www.hartforher.nl
Health Center Capelle | 010-4420611 | info@healthcentercapelle.nl | www.healthcentercapelle.nl
Healthclub First Challange | 010-7640940 | info@healthclubfirstchallenge.nl | www.firstchallenge.nl
Noes Fiolet Studio's | 010-4512020 | info@noesfiolet.nl | www.noesfiolet.nl
Puur Sportief | 06-21469797 | info@puursportief.nl | www.puursportief.nl/
Sport & Fitnesscentrum Slingerland | 010-4582727 | info@sfslingerland.nl | www.sfslingerland.nl
Sportcentrum Rivium | 010-5191922 | info@sportcentrumrivium.nl | www.sportcentrumrivium.nl
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Fysio Fitness
Fysio & Fitnesscentrum de Rozenburcht | 010-4420908 | info@rozenburcht.com | www.rozenburcht.com
Fysiosport
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
Fysiosport Capelle | 010-4423816 | info@fysiosport-capelle.nl | www.fysiosport-capelle.nl
h
Hartrevalidatie
Capri Hartrevalidatie | 010-2435335 | info@caprihr.nl | www.caprihr.nl
k
Kixs
ProMotion Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
m
Medisch fitness
Fysiotherapie en Orthopedische Manuele Therapie Mourik | 010-450 84 01 | info@manueletherapiemourik.nl | www.manueletherapiemourik.nl
o
Oefentherapie
Oefentherapie Capelle | 010-4500553 | oefentherapie@gmail.com | www.oefentherapiecapelle.nl
Oncorevalidatie
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
p
Parkinson Gymnastiek
Fysiotherapie De Zellingen | 010-2665770 | fysiotherapie@zellingen.nl | www.zellingen.nl
Preventieve Gezondheidszorg
s
Sport en Spel
Capelle Sport Gezond (CSG) | 06-20762545 | www.capellesportgezond.nl
Defana | 06-40217148 | info@defana.nl | www.defana.nl
Sportvrienden Capelle | 06-51420249 | sportvriendencapelle.nl | www.sportvriendencapelle.nl
Sport Fysiotherapie
Fysiotherapie Schollevaar | 010-4515361 | fysiotherapie.schollevaar@planet.nl | www.sportadfysio.nl
Sportmedisch Advies
Sport Medisch Adviescentrum Rotterdam | 010-4971270 / 010-2585700 | info@sma-rotterdam.nl | www.sma-rotterdam.nl
Sportmedische Consultatie
Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
ProMotion Fysio Capelle | 010-2640440 | info@fysiocapelle.nl | www.fysiocapelle.nl
w
Weeg en Beweeg
Stichting Zorgbeheer De Zellingen | 010-4420800 | thuiszorg@zellingen.nl | www.zellingen.nl
y
Yoga
2 Balance | 06-28836953 | stephanie@2-balance.nl | www.2-balance.nl
Buurtcentra Oostgaarde | 010-4519616 | l.snijders@hccnet.nl
Dhr Wissink | 010-4585706
Garuda Yoga | 06-34930156 | michelle@garudayoga.nl | www.garudayoga.nl 
Kurodaiya | 06-55801701 | kurodaiya@gmail.com | www.zelfverdediging.com
Sportscenter Time Out | 010-2108125 | www.sportscentertimeout.nl
Yoga Capelle | 06-42675840 | www.yoga-capelle.nl
Yoga Surya | 010-4518823 | info@yoga-surya.com | www.yoga-surya.com
 
 
z
Zwangerschapsgymnastiek
Energy-Moves Zwangergym | 06-18191511 | anita@zwangergym.nl | www.zwangergym.nl